FRANCESC VILALLONGA. Utan titel.

1696630. FRANCESC VILALLONGA. Utan titel.

Akryl och collage på duk
Signerad och daterad 1973
55x46 cm.

Litet hål i övre högra hörnet. Silverpläterad träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Akryl och collage på duk
Signerad och daterad 1973
55x46 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 301