FÅTÖLJER, ett par, Alf Svensson för Dux, Ljungs Industrier, 1900-talets mitt.

169628. FÅTÖLJER, ett par, Alf Svensson för Dux, Ljungs Industrier, 1900-talets mitt.

Teak.
Grön klädsel.
Total höjd 73 cm.

Klädsel med slitage. Bruksslitage. Märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak.
Grön klädsel.
Total höjd 73 cm.

Antal besök: 1 478