PALLE THRANE. Akvarell.

1696277. PALLE THRANE. Akvarell.

St Paul. Frankrike. Signerad samt daterad -39. 19x26 cm
Signerad på pass.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad på pass.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 168