LUCJAN MIANOWSKI. Färglitografi.

1696254. LUCJAN MIANOWSKI. Färglitografi.

Komposition med personer. Signerad samt numrerad 134/360 ex
Daterad -65. 41x58 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad -65. 41x58 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 456