BARBRO BÄCKSTRÖM. Serigrafi.

BARBRO BÄCKSTRÖM. Serigrafi.
1696245. BARBRO BÄCKSTRÖM. Serigrafi.

Figurkomposition. Signerad samt numrerad 72/125 ex. Daterad 1978. 52x82 cm.

Mindre ytslitage.

Barbro Bäckström (1939–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Barbro Bäckström (1939–1990)

Antal besök: 543