EINAR FLOGARD. Olja på duk.

1696242. EINAR FLOGARD. Olja på duk.

Maleren. Signerad samt daterad -65. 113x66 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 310