RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Skulptur
SKULPTUR, gips, "Death and the Maiden", signerad EB.
1696129. SKULPTUR, gips, "Death and the Maiden", signerad EB.
Höjd cirka 53 cm.
Skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd cirka 53 cm.
Skador.
RA Auktionsverket Norrköping
308