KÖPMANSDISK. 45 lådor.

KÖPMANSDISK. 45 lådor.
1696024. KÖPMANSDISK. 45 lådor.

Proveniens: Lindomme stationshus

45 lådor

Höjd 93 cm med sockel, längd ca 188 cm, djup ca 69.

slitage, några lådor kärvar, renoveringsbehov föreligger. toppplatta senare.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 lådor

Antal besök: 2 436