SOFFBORD, teak samt TELEFONHYLLOR 2 st, Stringmodell. 1900-tal.

16959. SOFFBORD, teak samt TELEFONHYLLOR 2 st, Stringmodell. 1900-tal.

Soffbord med klaffar, tot längd 127, bredd 52, höjd 59 cm.

Slitage. Fläckar på bordets skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 592