SKÅP, nyrenässans, 1900-tal.

169598. SKÅP, nyrenässans, 1900-tal.

Bokhylla i nyrenässans

Längd 175, bredd 37,5, höjd 133 cm.

Smärre repor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bokhylla i nyrenässans

Smärre repor.

Nycklar saknas.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 082