SERVIS, 45 delar,Grindley England. Scenes after Constable.

1695969. SERVIS, 45 delar,Grindley England. Scenes after Constable.

12 st tallrikar ca ø 25 cm
12 st djupa tallrikar ca ø 20 cm
11 st assietter ca ø 17 cm
4 st uppläggningsfat
4 st skålar
1 st såssnipa
1 st kanna.

Bruksslitage.Något nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 st tallrikar ca ø 25 cm
11 st assietter ca ø 17 cm
4 st uppläggningsfat
4 st skålar
1 st såssnipa
1 st kanna.

Antal besök: 542