Gomér & Andersson Linköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
LJUSSTAKAR, ett par, "Tiara", Rörstrand, 1900-tal.
169521. LJUSSTAKAR, ett par, "Tiara", Rörstrand, 1900-tal.
Höjd 4 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 4 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
2 902