STORMHATT, Best London, 1900-talets första hälft.

169520. STORMHATT, Best London, 1900-talets första hälft.

Etikettmärkt. Importerad av Aug. Andersson, Uddevalla.

Smärre ytslitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ytslitage. Fläckar.

Antal besök: 789