FIOL, STRÅKE, 1900-tal.

FIOL, STRÅKE, 1900-tal.
1695025. FIOL, STRÅKE, 1900-tal.

Längd fiol ca 60 cm, stråke 742 mm, 54 g.
Etrui medföljer.

lagning, smärre spricka, repor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etrui medföljer.

Antal besök: 1 544