Halmstads Auktionskammare
Möbler
Övrigt
SÄNGGAVLAR, teak och rotting, 1900-talets mitt.
1694922. SÄNGGAVLAR, teak och rotting, 1900-talets mitt.
Bredd 108 cm, höjd 81 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bredd 108 cm, höjd 81 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
415