FERNANDEZ ARMAN. SKULPTUR, stål.

1694824. FERNANDEZ ARMAN. SKULPTUR, stål.

Le Phantome de la Liberte. Utgiven 2001. Signerad samt numrerad 67/80 ex. Höjd 54 cm. Utgiven av GKM Malmö.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 868