STINA CARLSON SKANTZE. Etsning.

1694733. STINA CARLSON SKANTZE. Etsning.

Katten. Etat II. Signerad samt numrerad 1-5 ex. Daterad 84-92
35x27 cm.

Mindre ytslittage.

Gör en kostnadsfri värdering!

35x27 cm.

Mindre ytslittage.

Antal besök: 2 043