PARTI GLAS OCH PORSLIN, 6 delar, 1800/1900-tal.

169461. PARTI GLAS OCH PORSLIN, 6 delar, 1800/1900-tal.

Strutvaser, 3 st, glas och metall. Höjd 29 - 21 cm.
Fotogenlampa, glas. Höjd 29 cm.
Ytterfoder, 2 st. Höjd 19 cm.

Största strutvasen med nagg. Gröna ytterfodret med nagg på botten. Det blåa ytterfodret med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytterfoder, 2 st. Höjd 19 cm.

Antal besök: 698