169461. PARTI GLAS OCH PORSLIN, 6 delar, 1800/1900-tal.
Strutvaser, 3 st, glas och metall. Höjd 29 - 21 cm.
Fotogenlampa, glas. Höjd 29 cm.
Ytterfoder, 2 st. Höjd 19 cm.
Största strutvasen med nagg. Gröna ytterfodret med nagg på botten. Det blåa ytterfodret med spricka.