MARIANO ANDREU. Utan titel.

MARIANO ANDREU. Utan titel.
1694299. MARIANO ANDREU. Utan titel.

Litografi
Signerad och daterad 1931. Med ”P.A” -motivering
26x20 cm.

I gott skick. Träram. Ej undersökt utan ram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi
26x20 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 399