Halmstads Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOL, bemålat trä, gustaviansk, 1800-tal.
1694251. STOL, bemålat trä, gustaviansk, 1800-tal.
Höjd 105 cm.
Slitage, färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 105 cm.
Slitage, färgbortfall.
Halmstads Auktionskammare
124