BYRÅ, 3-lådig, mahogny, rokokostil, 1900-talets första hälft.

169423. BYRÅ, 3-lådig, mahogny, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Längd 41, bredd 33, höjd 71 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 397