KONSOLUR, rokokostil, 1900-tal.

169346. KONSOLUR, rokokostil, 1900-tal.

Vit/förgylld, dekor med blomster. Total höjd med konsol 62 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 546