RAM, 1800-tal.

RAM, 1800-tal.
1693444. RAM, 1800-tal.

Yttermått ca 35,5x30 cm.
Innermått ca 21,5x15,5 cm.

Slitage, skador, maskstungen, retuscheringar.

Gör en kostnadsfri värdering!
1693444. RAM, 1800-tal.

Yttermått ca 35,5x30 cm.
Innermått ca 21,5x15,5 cm.

Antal besök: 927