SOFFA, Karl Johan-stil, 1900-talets andra hälft.

169330. SOFFA, Karl Johan-stil, 1900-talets andra hälft.

Fanerad med björk. Vävd vit/grön klädsel. Längd 198 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 703