HANDVÄSKA. 2 st , Comtesse, 1950-tal.

1693224. HANDVÄSKA. 2 st , Comtesse, 1950-tal.

2 st vintageväskor i skinn och gulmetall
Vitt och blått skinn
3 st fack i varje väska samt tillhörande fickspegel
22 x 26 cm utan handtag.

Slitage, framför allt den vita.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitt och blått skinn
22 x 26 cm utan handtag.

Antal besök: 1 198