SKÅP, ball and claw fötter, mahognyfanerad, 1900-tal.

16931. SKÅP, ball and claw fötter, mahognyfanerad, 1900-tal.

Längd 80, bredd 44, höjd 80 cm.

Slitage, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nyckel saknas.

Antal besök: 1 014