TAKPLAFOND med prismor, 1900-tal.

169319. TAKPLAFOND med prismor, 1900-tal.

Diameter ca 51 cm.

Bruksslitage, enstaka prismor lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 51 cm.

Antal besök: 805