TAKPLAFOND med prismor, 1900-tal.

169317. TAKPLAFOND med prismor, 1900-tal.

Diameter ca 48 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 48 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 591