Halmstads Auktionskammare
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
STOR TENNVAS, Tyskland, Art Déco, 1920/30-tal.
1693075. STOR TENNVAS, Tyskland, Art Déco, 1920/30-tal.
Höjd 30 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 30 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
534