MATSALSMÖBEL, Alsterbro, gustaviansk stil, bord och 6 st stolar, 1950-tal.

169281. MATSALSMÖBEL, Alsterbro, gustaviansk stil, bord och 6 st stolar, 1950-tal.

3 st iläggsskivor finnes.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 st iläggsskivor finnes.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 306