TOALETTMÖBEL, mahogny, 1800-talets andra hälft.

16925. TOALETTMÖBEL, mahogny, 1800-talets andra hälft.

Keramikpotta, längd 61, bredd 43, höjd 70,5 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 822