SÄCKLYFT, metall, 1900-tal.

SÄCKLYFT, metall, 1900-tal.
1692233. SÄCKLYFT, metall, 1900-tal.

Höjd 140 cm.
Bredd 55 cm.
Djup 65 cm.

Omfattande slitage och rost, hjul behöver ses över.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 140 cm.
Bredd 55 cm.
Djup 65 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 318