SKEPPSMODELL, i glasmonter, 1900-tal.

1692138. SKEPPSMODELL, i glasmonter, 1900-tal.

3-mastat skepp i glasmonter, "Pluss" .
Höjd 66 cm
Bredd 99 cm
Djup 31.

Bruksslitage, ytsmuts, fläckvis färgflagor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 66 cm
Bredd 99 cm
Djup 31.

Antal besök: 1 272