SKÅLAR samt KASTRULL, emalj, Kockums, 1970-tal.

169211. SKÅLAR samt KASTRULL, emalj, Kockums, 1970-tal.

Skålar, diameter 20,5 cm
Kastrull, diamater 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skålar, diameter 20,5 cm
Kastrull, diamater 15 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 862