Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Hälsinglands Auktionsverk
Glas
Övrigt
JOSEF & BENITO MARCOLIN. vas, konstglas, Marcolin Art Crystal, Ronneby, signerad och daterad 1982.
1692091. JOSEF & BENITO MARCOLIN. vas, konstglas, Marcolin Art Crystal, Ronneby, signerad och daterad 1982.
Höjd 36 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 36 cm.
Bruksslitage.
Hälsinglands Auktionsverk
1 208