KONSTORSSTOL Lindqvist Konstorsmöbler samt PAPPERSKORG, 1900-tal.

16920. KONSTORSSTOL Lindqvist Konstorsmöbler samt PAPPERSKORG, 1900-tal.

Papperskorg med askfat, höjd ca 62 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 933