TVÄTTBRÄDA, 1700-tal.

TVÄTTBRÄDA, 1700-tal.
1691472. TVÄTTBRÄDA, 1700-tal.

Längd 70 cm, bredd 20 cm.

Slitage och sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 70 cm, bredd 20 cm.

Slitage och sprickor.

Antal besök: 424