KIKARE, Zephyr Coated Lens, central focusing 30 x 50. No. 9818. 1900-talets mitt.

169119. KIKARE, Zephyr Coated Lens, central focusing 30 x 50. No. 9818. 1900-talets mitt.

Fodral i skinn.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fodral i skinn.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 321