TENNFÖREMÅL, 3 delar, 1900-tal.

1691049. TENNFÖREMÅL, 3 delar, 1900-tal.

Stop höjd 21 cm
Fat 2 st diameter 24-34 cm.

Slitage och bucklor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stop höjd 21 cm
Fat 2 st diameter 24-34 cm.

Antal besök: 382