SKULPTUR, katt, 1950-tal.

SKULPTUR, katt, 1950-tal.
169088. SKULPTUR, katt, 1950-tal.

Mässing. Höjd 39,5 cm.

Smärre slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing. Höjd 39,5 cm.

Smärre slitage, repor.

Antal besök: 1 034