NICOLAS VIDAL. Bläckhorn.

NICOLAS VIDAL. Bläckhorn.
1690814. NICOLAS VIDAL. Bläckhorn.

Tenn. Signerad. Art Nouveau, från 1900-talets första decennier.
4x18x21 cm.

Yta smuts. Tanklocket saknas.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

4x18x21 cm.

Yta smuts. Tanklocket saknas.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 661