BRUNNSLOCK, gjutjärn, 1900-tal andra hälft.

1690449. BRUNNSLOCK, gjutjärn, 1900-tal andra hälft.

Diameter 40 cm
Total höjd 35 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 40 cm
Total höjd 35 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 184