MATGRUPP, 5 delar, teak, 1950/60-tal.

16903. MATGRUPP, 5 delar, teak, 1950/60-tal.

4 stolar med sitsar i rött tyg.
Bord längd 130, bredd 80, höjd 72 cm + 2st iläggsskivor á 40 cm.

Skiva med smärre repor. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 298