MATS KLÄPP. Landskapsvy, olja på pannå, signerad M K.

169030. MATS KLÄPP. Landskapsvy, olja på pannå, signerad M K.

Höjd 60 cm. Bredd 67 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 60 cm. Bredd 67 cm.

Antal besök: 2 187