LITOGRAFIER, oidentifierad konstnär, 4 st, hällristningar.

1689929. LITOGRAFIER, oidentifierad konstnär, 4 st, hällristningar.

Signerade. Bladmått 35 x 25 cm , totalt med inramning 52 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram. Ramar med smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 592