KARMSTOL, mahogny, rokokostil.

168987. KARMSTOL, mahogny, rokokostil.

1800-tal.

Bruksslitage samt ny dyna.

Gör en kostnadsfri värdering!

1800-tal.

Bruksslitage samt ny dyna.

Antal besök: 465