MALMGRYTOR, 2 st. 1700-tal.

MALMGRYTOR, 2 st. 1700-tal.
16897. MALMGRYTOR, 2 st. 1700-tal.

En märkt I B H 1754, diameter 28, höjd 20 cm.
En märkt P. Diameter 29, höjd 13,5 cm.

Slitage, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, lagningar.

Antal besök: 3 343