TAKLAMPA med glaskupor, 1900-tal.

16893. TAKLAMPA med glaskupor, 1900-tal.

Diameter ca 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 45 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 699