TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 delar, rotting, 1900/2000-tal.

168921. TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 delar, rotting, 1900/2000-tal.

Fåtölj.
Soffa, längd ca 119 cm.
Bord med glasskiva, längd 108 bredd 58 höjd 48 cm.

Smärre slitage, enstaka skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåtölj.
Soffa, längd ca 119 cm.

Antal besök: 1 127