CATHARINA B. LILJEGREN. Komposition med djur, färglitografi, signerad -94.

34/200, ramstorlek 55 x 55 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
WTavelvagn, under
Föremålsnr
1689101
Antal besök: 85